C 6.3 C
Киев
5 октомври 2018 година

Романса за двајца: Валери Меладзе и Албина Џанабаева се одмораат во Франција

Познати сопружници ги споделуваат своите фанови со фотографии и видеа од останатите. Валери Меладзе и Албина Јанабаева не припаѓаат на категоријата ѕвезди кои изложуваат свои лични ...

"Пијан" Повалиј исмејуваше за чудни танци

Пејачката живее и работи во Русија и дошол во Сербина за снимање на концерт на Интер ТВ канал. Сербински пејач, кој живее и активно изведува на територијата на Руската Федерација, ...

Дали си ја видел сопругата на Леонтьев? Само погледнете ја оваа жена која ...

Тие немаа свадба како таква, брак беше регистриран во 1998 година во Америка, иако тие се заедно речиси четириесет години. За постоењето на ...

"Време е да се засади за зголемена исхрана": Ала Пугачева ги удри фановите со нејзината слабост

Небесната двојка на руската поп-дива и комичар Максим Галкин никогаш не престанува да ја шокира јавноста. Неодамна, Алла Борисовна Пугачева значително се промени. 69-годишната актерка се пофалила ...

Чудовиште кралица: 5 слики за убавина на Лејди Гага, која се сеќаваме долго време

За 10 години триумф во статусот на најстрашниот пејач на сегашната Лејди Гага толку често ги менуваа своите убавини дека е време да се ослободи цела алманах. Сега пејачот ...

Синди Крафорд најде практичен начин да носат фуксија

Во пресрет на попладнето во Париз, фотографите ја фатија Синди Крафорд во нивните леќи. Додека нејзината ќерка Каја Гербер активно е зафатена во модната недела, ...

Star Manicure: Топ 10 опции за есен

Минималистичка геометрија од Блејк Жив, злато и кристали на ноктите на сестрите Хадид, млечниот гола и транспарентен лак Ема Стоун, Џенифер Гарнер - собравме ...

Слика на милион: Ким Кардашијан облечен во долари од глава до нога ...

Ким Кардашијан е препознатлив тренд. По неа, сите почнаа да носат латекс и неон, а сега таа предлага да се врати на печатената мода од долари! На ...

Брута сила: во тесна фигура облека особено е забележлива дека Бела Хадид изгуби многу тежина

Еден од најбараните супермодели, Бела Хадид, покажа дека е особено тенок дел од оваа сезона. Бела не открива тенок рецепт, но навивачите не се брзаат ...

Кејти Холмс може да го изгуби притвор од неговата ќерка Сури!

За она што Кети Холмс може да го изгуби старателството над неговата ќерка Сури? Актерката не злоупотребува алкохол, заработува добро и одамна е во врска со ...