C 6.3 C
Киев
5 октомври 2018 година

10 слики за есенската гардероба од Викторија Бекам

Есен наскоро ќе дојде во свои, што значи дека ќе биде време да се топли џемпери и пријатни шалови од горните полици. Мисли на облачно време за ...

5 есен тренд трендови

Фармерки што ги носат целата година речиси 90% од времето. И со доаѓањето на есен сакате да го обновите вашиот тексас гардероба. Кои фармерки да изберат? Што друго можете да носите ...

Стилски слики од неделата: 6 најдобри панталони за есен

Се подготвуваме за нова работна сезона и избираме костим за панталони за да одговараат на расположението и во согласност со амбициите. Светли бои се во мода - од гранат и ...

Стилски тајни на Викторија Бекам кои треба да се засилат

Викторија Бекам има вистински талент - со години ја одржува сопствената препознатлив стил и во исто време секогаш изгледа релевантно. Во нула шест од десет девојки ...

Сезона Тренд: Светла есен блузи 2018

Блузата може да биде основа околу која е изградена слика или може да биде негов главен акцент. Најновата верзија на оваа сезона е порелевантна од било кога - блузи ...

Како да се облекуваат во падот на 2018: најдобрите модни слики

Крајот на летото и почетокот на есента, по правило, се многу нестабилни во однос на времето и често наутро едноставно не знаете што да носат денес. Утрото сè ...

12 трикови, како да се појави потенок со облека

Обиди се со еден од дванаесетте едноставни модни приеми - и вола! - сите ќе мислат дека сте ја изгубиле тежината на целата големина. 1. Направете слика во една боја Комбинирајте ги работите ...

Главните модни трендови на есента 2018 година

Овие работи може да се купат токму сега, така што на почетокот на есенската сезона можеме да ги покажеме сите на големиот вкус и знаење на модерната мода. Животен печат Животен печат веќе успеа да го освои ...

Постојан тренд: 6 кожени кожени јакни кои ќе го направат секој изглед стилски

Продолжуваме да се подготвуваме за падот и овој пат ќе избереме стилски и кул јакна. Во новата колекција ќе најдете 6 модели што сакате да ги носите ...

Стилски нозе: Топ-5 чевли трендови на есента 2018 година

Ние сме подготвени за вас статија за тоа како тренд чевли ќе изгледа во наредната есенска сезона, па седнете удобно и подгответе се да дознаете стилски нови предмети ...