C 6.3 C
Киев
5 октомври 2018 година

Стилски тајни на Викторија Бекам кои треба да се засилат

Викторија Бекам има вистински талент - со години ја одржува сопствената препознатлив стил и во исто време секогаш изгледа релевантно. Во нула шест од десет девојки ...

Модни трендови 2018: 3 нијанси кои ќе бидат популарни оваа есен

Есен веќе е на потпетици и со сите навестувања дека е неопходно да се ажурира гардеробата што е можно поскоро и да се додадат нови бои. Дизајнери веќе ...

Како да се залагате за фотографија: 10 тајни

Ѕвездата на однесувањето пред камерата престанува да биде тајна! Како да се однесуваме кога леќата е наменета за вас, прочитајте ја нашата статија. За да можете да поставите не ви се потребни само филмски ѕвезди, ...

5 есен тренд трендови

Фармерки што ги носат целата година речиси 90% од времето. И со доаѓањето на есен сакате да го обновите вашиот тексас гардероба. Кои фармерки да изберат? Што друго можете да носите ...

Именувани се главните анти-трендови на летото 2018 година

Уметност на време да се раздели со некогаш омилени работи што треба да ги научите. Својата волја ја собираме во тупаница и ја ставаме на крајната полица на кабинетот, што дефинитивно не е корисно ова лето! Тенок фармерки Таквите фармерки беа вистински хит ...

Модни фустани во пролетта 2018: трендовска колекција

Конечно стануваше потопла на улицата и може да добиете пролетни фустани од плакарите или да ја ажурирате вашата гардероба. Експертите на Pure Wow Portal Style ја анализираа облеката презентирана од дизајнерите во текот на неколку недели ...

Чевли кои никогаш не излегуваат од мода: TOP-3 стилски парови

Дали има универзална чевли што е корисна за секоја мода? Стилистите се брзаат да нѐ задоволат: постојат такви двојки - тие се соодветни за секоја гардероба, возраст и тип ...

Како да се облекуваат во падот на 2018: најдобрите модни слики

Крајот на летото и почетокот на есента, по правило, се многу нестабилни во однос на времето и често наутро едноставно не знаете што да носат денес. Утрото сè ...

Бидете во трендот на падот - носи кафез. 10 најдобри слики

Оваа есен во сите модни престолнини на светот ќе биде тартанска треска. Ние разбираме како и со што е подобро да се носи овој печатење. Совршено седениот кариран фустан ќе го направи ...

Главните модни трендови на есента 2018 година

Овие работи може да се купат токму сега, така што на почетокот на есенската сезона можеме да ги покажеме сите на големиот вкус и знаење на модерната мода. Животен печат Животен печат веќе успеа да го освои ...