C 6.3 C
Киев
5 октомври 2018 година
Дома Познати личности Дали Надеа Дорофеева е бремена? Фановите забележаа заоблен стомак

Дали Надеа Дорофеева е бремена? Фановите забележаа заоблен стомак

131
На новите фотографии на Надја Дорофеева, навивачите забележаа едвај заоблен стомак. Мрежата веднаш одлучи - пејачката е бремена.

Секој пат кога се појавува слика на мрежата, каде што се чини дека на некој што стомакот на Надја Дорофеева е зголемен, сите веднаш се сомневаат дека е бремена. Тоа се случи пред некој ден. Откако уметникот ги сподели своите фотографии со претставата "Танц со ѕвездите", каде што не само што водеше, туку и ја изведуваше со Монатик, тие само го прават она што го кажуваат за нејзината наменета бременост на мрежата. Актерката се појави на сцената во тесна бодисатка, која го нагласи едвај испакнатиот стомак. Веројатно е да се обвини целосна вечера, но фановите на Дорофеева се сигурни дека таа наскоро ќе стане мајка.

Солистот од групата "Време и стакло" самата додаде интриги, бидејќи во едно неодамнешно интервју таа призна дека сонувала за ќерка. Па, веројатно е дека соништата ќе се остварат наскоро.

google