Ким Кардашијан ја посети продавницата во транспарентен градник: фото

44

Американската општествена ѕвезда и ѕвездата од реалноста, Ким Кардашијан, не престанува да ги восхитува фановите со неговите смели слики. Овој пат, екстравагантен Ким застана на бензинска пумпа за да купи некои слатки додека носеше мал црно градник.

36-годишниот Кардашиан го дополнил градниот кош со издолжено здолниште до коленото и ставил кожен капут, пишува Daily Mail.

Ким ја обоеше косата во платина, а сега нејзините природни темни корени почнуваат да се видат.

Kardashian беше придружуван од чувар и возач, пишува весникот.